FEAR

Forum poświęcone gildii Fear


#1 2010-04-09 15:56:04

Frey

oczekujesz na range

Zarejestrowany: 2010-04-09
Posty: 1
Punktów :   

Podanie Nelliel

1. Nick,
    Nelliel
    2. Lvl,
    31
    3. Klasa postaci i specjalność,
    Szaman Smok
    4. Płeć,
    Mężczyzna (gram kobieta)
    5. Wiek,
    18
    6.Jak długo grasz w M2, od kiedy tą postacią? ,
    W metka gram jakis 3-4 lat ta postacia gram od niedawna
    7. Ile dziennie poświęcasz na grę,
    4-5 godziny
    8. Poprzednie gildie( wymień wszystkie w jakich byłeś ), oraz powody odejścia,
    Nie bylem w zadnej gildi na tym servie
    9. Kogo z nas znasz?
    Nie ale mam nadzieje ze to sie zmieni
    10. Dlaczego chcesz do nas przystapic?
    Widze ze jestescie gildia ktora chce cos osiagnac, i mam nadzieje wam w tym pomoc
    11. Czy będziesz przestrzegał wymagań Gildii wymienionych pod wzorem podania ?
    tak
    12. "Czy używanie programu głosowego TSa będzie dla Ciebie problemem? Co sądzisz o takiej formie komunikacji w gildii?"
    Ts nie jest problemem mikrofon posiadam ale wydaje mi sie ze jednak Ventrilo jest lepszym komunikatorem ts za bardzo glos zmienia
    13. Czy grałeś/aś innymi postaciami wcześniej - jeżeli tak to jakimi [podaj wszystkie nicki swoich postaci] i dlaczego już nimi nie grasz?
    Astral- Razec 62 wojownik
    Kirian- Frey 70 ninja  na obu postaciach skonczyem grac z powodu rozpadu gildi uwazam ze gra bez znajomych jest bezsensu i nudna
    14. "Jeżeli używasz forum metina, podaj nam swój nick"
    Frey staram sie byc aktywnym na forum i czesto sie wypowiadam w roznych tematach
    15. Aktualny stan cywilny w Metin2? Jeśli żonaty/mężatka to proszę podać nick, klase i lvl partnera/ki.
    narazie jestem wolny ale planuje wziasc slub z kolega z rl
   
   Prosze o pozytywne rozpatrzenie podania
   Pozdrawiam Frey ^^

Ostatnio edytowany przez Frey (2010-04-09 15:56:36)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tenisstolowykrk.pun.pl www.niedladebili.pun.pl www.klazzhab.pun.pl www.motorlublin94.pun.pl www.erableacha.pun.pl